top of page

Laika prognoze 29.06.2021.

Labvakar! Šodien daudzviet Latvijā novērotas intensīvas lietusgāzes. Kurzemē un vietām valsts centr. daļā arī pērkona negaiss ar brāzmainu vēju un man pašam izdevās novērot arī piltuvveida mākoni! (Skatīt zemāk)Šonakt valsts rietumu un centrālā daļā būs migla, bet pārējā valstī debesis būs skaidras. Gaisa temperatūra svārstīsies ap +14...+16 grādiem.

Rīt debesis būs skaidras, vienīgi pēcpusdienā-valsts centrālajā un austrumu daļā gaidāms īslaicīgs lietus. Lokāli arī pērkona negaiss ar stipru lietu. Temperatūra piekrastē būs zemāka-ap +20...+22 grādiem, bet pārējā valstī tā pakāpsies pat līdz +23...+26 grādie.

Kā jau minēju, tad valsts centrālajā un austrumu daļā dienas otrajā pusē gaidāms īslaicīgs lietus, vietām ar pērkonu. Nokrišņu daudzums būs salīdzinoši neliels- ap 2-5 mm, taču lokāli negaisa izraisīto lietusgāžu ietekmē nokrišņu summa var sasniegt pat 10 mm.

Vējš tuvākajā diennaktī būs pārsvarā lēns un no rietumu puses, taču negaisa laikā tā ātrums brāzmās var sasniegt pat 10-15 m./s.

Pērkona negaisa iespējamība saglabājas salīdzinoši zema, bet lielākā iespējamība ir Latgalē.
29 views0 comments

Recent Posts

See All