top of page

Laika prognoze 15.06.2021.

Labvakar! Šodien visā valstī bijusi skaidra un saulaina, taču vietām pārsvarā valsts centr. daļā bijis brāzmains vējš līdz pat 15 m./s. Šonakt debesis Kurzemē būs daļēji mākoņainas, bet citviet-skaidras. Gaisa temperatūra valsts R un centr. daļā būs ap +11...+15 grādiem, līdzīga situācija arī Vidzemē, taču Latgalē gaiss naktī atdzisīs līdz +8...+9 grādiem.

Dienā visā Latvijā brīžiem var pavisam nedaudz uzlīt, taču kopumā diena paies bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūra būs salīdzinoši zema, jo tikai dažviet, pārsvarā Latgales DA daļā gaisa temperatūra sasniegs un pārsniegs +20 grādus, taču pārējā valstī- +16...+18 grādi.

Kā jau minēju-rīt sākot no agra rīta Latviju no R šķērsos vāja un neaktīva aukstā atmosfēras fronte un tā dienas laikā palēnām šķērsos visu Latviju, tāpēc visā valsts teritorijā īslaicīgi uzlīs, bet nokrišņu daudzums nesasniegs pat 1 mm.


+ Šeit animācija no: https://www.windy.com/ ar precīziem nokrišņu zonas ierašanās laikiem un to kustību pāri Latvijai nākamajā diennaktī.

Vēja ātrums tuvākajā diennaktī nebūs lielāks par 2-5 mm./s., bet vietām Vidzemes piekrastē lietus laikā līdz 11 m./s. Vēja virziens no R.

Pērkona negaisa iespējamība tuvākajā diennaktī nekur valsts teritorijā nepastāv.


12 views0 comments

Recent Posts

See All