MANS APRĪKOJUMS

KAMERAS

Canon-EOS-4000D.png
CANON EOS 4000D

Mana pirmā kamera, kas man kalpo jau 4 gadus. Ar šo kameru pārsvarā uzņemu tikai fotogrāfijas, bet var uzņemt arī nelielus video, taču video izšķirtspēja ir zema. Pēdējā laikā saskaros arī ar citiem kameras trūkumiem un problēmām, taču iesākumam bija tiešām laba

kamera.

GOPRO-HERO-9.png
GOPRO HERO 9

Mana otrā kamera, kuru iegādājos tikai pirms gada. Ar šo kameru, savukārt, uzņemu pārsvarā video. Kamerai protams ir arī foto uzņemšanas funkcija, bet to izmantoju retāk. 4K 60 FPS kvalitāte ļauj uzņemt ļoti augstas izšķirtspējas video, bet FULL HD 240 FPS ļauj uzņemt video ar ļoti lielu palēninājumu (to izmantoju filmējot zibens izlādes). Liela priekšrocība ir kameras nelielais izmērs.

OBJEKTĪVI

Canon-18-55-mm.png
CANON 18-55 mm F3.5-5.6

Šis objektīvs nāca komplektā ar Canon EOS 4000D (un nāk komplektā ar ļoti daudzām Canon kamerām). Nekas īpašs, bet priekš manām vajadzībām kalpo labi. 18 mm nodrošina teju platleņķa objektīva īpašības, taču 55 mm ļauj diezgan ievērojami pietuvināt objektus. Labi noderējis negaisu, ziemeļblāzmas, meteoru plūsmas, ainavu un citu objektu/parādību fotografēšanai. 

Tamron-70-300-mm.png
TAMRON 70-300 MM F/4.0-5.6

Arī šis objektīvs nāca komplektā ar Canon EOS 4000D. Nav no tiem kvalitatīvākajiem objektīviem, taču man ir izdevies uzņemt daudz labu fotogrāfiju ar šo objektīvu. Šis objektīvs labi noderējis, Saules, Mēness, galaktiku, miglāju, komētu un citu, pārsvarā ar kosmosu saistītu, objektu fotografēšanai.